Naprawa ram samochodowych

Na czym polega naprawa ramy pickupa w naszym warsztacie

Oferujemy kilka rozwiązań naprawy złamanej lub popękanej ramy.

Standardowy proces naprawy ramy
  • demontaż paki
  • odbudowa pękającego połączenia dwóch elementów skorodowanej ramy
  • śrutowanie elementów
  • naprawa
  • zabezpieczenie antykorozyjne
  • złożenie

Usługa rozszerzona – z demontażem kabiny

Demontaż kabiny wraz z paką , te dwa elementy są piaskowane i szkiełkowane do czystego metalu , w następnym etapie otrzymują właściwy lakier zewnętrzny. rozebranie ramy , śrutowanie w technologii 3D , wymiana całej tylnej części ramy na taką samą grubość co przednia część , malowanie różnymi warstwami specjalnych farb podkładowych i właściwych, łącznie ze wnętrzem ramy .


Zapewniamy Państwa że wykonana w naszej technologii naprawa będzie ostatnią naprawą jaką przeprowadzicie w tym zakresie.

Naprawa ramy – remont kapitalny

Odbudowa całkowita , dodatkowo dochodzi blacharka nadwozia i paki , naprawa i regeneracja wszystkich podzespołów, wymiana rozrządu , zawieszenia .
Przeprowadzamy Remont kapitalny , łącznie na przykład takich szczegółów jak wymiana śrub na nowe w samochodzie czy montaż nowych przewodów paliwowych i hamulcowych.

Jak przebiega proces naprawy ramy

Zbudowaliśmy specjalną ramę nośną , która całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek odkształcenie nawet najmniejszego elementu podczas procesu spawania ,co za tym idzie żaden element nie zostaje wypaczony , wykrzywiony czy uszkodzony.

Posiadamy również wyspecjalizowany zespół spawaczy i mechaników którzy latami wypracowywali metody naprawy wszystkich rodzai ram. Przeprowadzamy takie naprawy ponad 15 lat.
Mamy klientów , którzy z powodzeniem użytkują samochody, w których ramy naprawialiśmy 14-15 lat temu , ramy są w stanie IDEALNYM.

Ile trwa proces naprawy ramy ?

Ile kosztuje naprawa pękniętej ramy ?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do warsztatu na profesjonalne oględziny, ocenę sytuacji oraz wycenę i zakres naprawy.

Typowe uszkodzenia ramy – korozja

Piaskowanie ramy – efekty pracy

Zabezpieczenie antykorozyjne ramy

Efekt pracy – regeneracja ramy