DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU

Najnowsza oferta naszego warsztatu

Zapraszamy posiadaczy pojazdów z automatyczną skrzynią na DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU w automatycznej skrzyni biegów.

Czy olej w automatycznej skrzyni należy wymieniać ?

Nie czekaj na pojawienie się usterki. Jeżeli z Twoją skrzynią zaczyna dziać się coś niepokojącego być może jest już za późno. Wielu producentów automatycznych skrzyń nie zaleca wymiany oleju. Być może jest to korzystne dla producentów ale nie jest to jednak rozsądne z punktu widzenia użytkownika automatycznej skrzyni. Olej w automacie poddany jest ekstremalnym zmianom temperatur.

Skomplikowane mechanizmy działają prawidłowo tylko wtedy gdy olej jest czysty i posiada fabryczne parametry. Przepracowany olej traci parametry powodując uszkodzenie skrzyni biegów. Warto zadbać o prawidłową pracę Twojej automatycznej skrzyni biegów i regularnie wymieniać w niej olej wraz z filtrem.

Wymiana dynamiczna czy statyczna ?

Podczas statycznej wymiany oleju nie jesteśmy w stanie wymienić go w całości. Zawsze w skrzyni pozostanie jakaś ilość oleju przepracowanego, który po uruchomieniu zmiesza się z nowym olejem. Taka wymiana jest lepsza niż brak wymiany ale gorsza niż wymiana dynamiczna.

Podczas dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów olej jest przetaczany w całości. Specjalistyczne urządzenie Geartronic 2, podłączone do Twojej skrzyni dokładnie wypłukuje jej wnętrze ze starego oleju i zanieczyszczeń. Na koniec procesu masz pewność, że w skrzyni jest dokładnie taka ilość oleju jak być tam powinna oraz, że jest on czysty i spełnia wszelkie parametry.

Wymień olej w automacie i ciesz się bezawaryjną jazdą.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym jak zadbać o automatyczną skrzynię biegów.